O nas

o nas

Nowatorskie projekty,
innowacyjne technologie
i bezpieczeństwo

Firma SafeHouse powstała z zamiłowania do realizacji nowatorskich projektów i nowoczesnych technologii dających poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Jesteśmy ludźmi od wielu lat związanymi z branżą, która stała się naszą pasją i jednocześnie sposobem na życie. Przepracowane lata zaowocowały pozyskaniem niezbędnego doświadczenia i wiedzy, które pozwalają nam osiągnąć jeden z najbardziej motywujących celów jakimi są poczucie bezpieczeństwa i satysfakcja naszych klientów.

jakość

Kosmiczna
jakość

dokladnosc

Absolutna
dokładność

myślenie

Przemyślane
rozwiązania

konkurencja

Konkurencja?
Co to takiego?!

Nasza misja

dbamy o szczegóły

Dbamy
o szczegóły

Dociekamy, szukamy, sprawdzamy – tacy jesteśmy. Zawzięcie dążymy do tego, aby oferowane przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

stawiamy na rozwój

Stawiamy
na rozwój

Technologia stale się zmienia. A my wraz z nią. Niezmiennie łączymy doświadczenie z ciągłym rozwojem, aby zaoferować naszym klientom doskonałe rozwiązania oraz fachowe doradztwo i wsparcie.

współpraca

Współpracujemy
z najlepszymi

Korzystamy jedynie z urządzeń sprawdzonych producentów, których produkty cechuje jakość. To daje nam pewność, że oferowane przez nas rozwiązania będą niezawodne.

jesteśmy tu dla was

Jesteśmy tu
dla Was

Praca oparta na dialogu, otwartej komunikacji i zrozumieniu pozwala nam na realizację usług wpasowujących się dokładnie w wymagania naszych klientów. Pomoc i wsparcie na każdym etapie jest tym, czym pragniemy się wyróżniać.

tworzymy jakość

Tworzymy
jakość

Zebrane doświadczenie, znajomość technologii i udział w licznych szkoleniach sprawiają, że wykonywane przez nas instalacje są zaprojektowane i zrealizowane w sposób umożliwiający ich pracę przez długie lata.

 

Wartości, jakimi się kierujemy

optymizm

Optymizm

Wierzymy, że zawsze znajdzie się dobre rozwiązanie. Wystarczy odrobina uporu i wiedzy, aby osiągnąć cel.

elastycznosc

Elastyczność

Nie mierzymy wszystkiego jedną miarą, dlatego do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny. Zmieniamy się wraz z możliwościami i potrzebami naszych klientów.

kreatywnosc

Kreatywność

Czasami rzeczywistość stawia przed nami naprawdę nieoczekiwane wyzwania. Kreatywność w naszej pracy jest równie ważna jak narzędzia, których używamy.

innowacyjnosc

Innowacyjność

Pragniemy, aby nasze rozwiązania wyróżniały się pomysłowością i idealnie wpasowywały się w potrzeby naszych klientów. Jesteśmy ciekawi niecodziennych rozwiązań, dodatkowych funkcjonalności i połączeń – lubimy się tym bawić!

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

W naszych instalacjach jest ono najważniejsze, dlatego wykorzystujemy tylko bezpieczne rozwiązania, gwarantujące spokój ducha.

doskonałość

Doskonałość w detalach

Wykonujemy jedynie dopracowane systemy, które służą bez zarzutu przez długie lata. W takcie pracy patrzymy sobie na ręce, abyś Ty nie musiał tego robić